Spánkové poradenstvo

Konzultácia k spánku dieťatka

 

Zabezpečiť vášmu dieťatku kvalitný spánok je dôležité, no vieme, že to niekedy môže byť náročné.

Ťažkosti so zaspávaním, častými nočnými budeniami či dennými spánkami vedia potrápiť nielen dieťatko ale aj rodičov.

Jednorazová konzultácia vám pomôže zistiť, ako posunúť vášho drobca k zdravšiemu a kľudnejšiemu spánku.

 

Predstavte si:

– Ako by bolo skvelé, ak by vaše dieťatko zaspávalo pokojne

– Aké by to bolo úžasné, keby ste sa konečne popasovali s neustálymi budeniami a namiesto toho mali pohodové noci

– Ako by vás tešilo, keby ste videli, že vaše dieťatko sa cíti sviežo a energicky po kvalitnom spánku

 

Ako to funguje?

  1. Vyplňte online dotazník týkajúci sa spánkových návykov vášho bábätka. Na základe týchto informácií budeme pripravení na našu konzultáciu.
  2. 30-minútová osobná konzultácia s medzinárodne certifikovanou spánkovou poradkyňou.
  3. Spolu sa zameriame na aktuálny stav a výzvy spojené so spánkom vášho dieťatka.
  4. Poskytneme vám základné znalosti o fungovaní detského spánku a pozrieme sa na to, aby sme vytvorili dieťatku čo najlepšie podmienky. Do úvahy berieme širokú škálu faktorov ako je vek, prostredie, režim, spôsob uspávania, temperament či zdravotný stav.

 

Spolu sa zameriame na aktuálny stav a výzvy spojené so spánkom vášho dieťatka.

Prejdeme si postup, ktorý bude zodpovedať vašim cieľom a vyhovovať vášmu dieťatku.

Spoločne môžeme nájsť riešenie, ktoré je presne pre vás.

 

Kto som?

Psychologička, ktorá sa viac ako 4 roky venuje aj spánkovému poradenstvu. Počas tejto doby som pomohla viac ako 600 rodinám a jednotlivcom dosiahnuť kvalitnejší spánok a zlepšiť ich životy. Ako psychologička si zakladám na individuálnom prístupe k mojim klientom a je pre mňa kľúčové, aby sme spánok zlepšili spôsobom a tempom, ktoré vyhovuje nielen dieťatku, ale aj rodičom.

 

Štúdium psychológie som absolvovala na Fakulte sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre. Už počas štúdia som získala skúsenosti ako dobrovoľníčka na Detskej Linke Záchrany a ako asistentka pre neurofeedback v Centre špeciálno-pedagogického poradenstva DYS-CENTRUM. Po ukončení štúdia som pracovala ako psychologička v CŠPP DYS-CENTRUM, v Centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie a tiež ako školská psychologička na základnej škole. V priebehu rokov som získala skúsenosti aj ako supervízorka na Detskej Linke Záchrany a s vedením ľudí v korporátnej oblasti.

 

V súčasnosti sa venujem psychologickému poradenstvu a spánkovému poradenstvu pre deti a dospelých. Som presvedčená, že duševné zdravie je kľúčové pre plnohodnotný život. V dnešnom uponáhľanom svete je náročné udržať si duševnú pohodu. Verím, že prijatie a hľadanie pomoci sú prvými krokmi na ceste k spokojnejšiemu životu.

 

Som členkou medzinárodnej asociácie detských spánkových poradcov a mám medzinárodené certifikácie ako Baby Sleep Consultant od Baby Sleep Consultant Training Ltd., Sleep Science Coach od Spencer Institute a tiež Stress Management Coach od Spencer Institute.