Kto som – skupiny pre rodičov s deťmi

Skupina pre rodičov spolu s deťmi:

Rodičovstvo prináša mnoho radostí, ale aj výziev. S týmito výzvami je ľahšie vyrovnať sa, keď máme niekoho, s kým sa môžeme podeliť o svoje myšlienky. Neustále hľadáme správny postoj a rozhodnutia v súvislosti s výchovou našich detí. Často nás trápi dilema, či trvať na stanovených pravidlách alebo prispôsobiť naše očakávania a čo robiť s očakávaniami okolia.

Skupina pre rodičov s deťmi poskytuje bezpečné prostredie, kde sa môžeme venovať rôznym témam. V skupine môžeme diskutovať o všetkom, čo vás doma v rodičovskej roli trápi, a spoločne hľadať riešenia pre oblasti, kde sa niekedy cítite menej istí.

Počas našich 10 týždňov sa budeme pravidelne stretávať každý štvrtok o 9:30. Rodičia spolu s malými členmi našej skupiny. Každé stretnutie bude trvať hodinu a pol, čo nám poskytne dostatok času na užitočné diskusie a zábavné aktivity. Netreba si nič priniesť, len seba a svoje detičky, všetko potrebné dostanete na skupine. Začíname 18.1. Cena jedného stretnutia je 11€ na rodinu, celkovo za kurz 110€ . Teším sa na to, čo všetko nás čaká!

 

Terapia vzťahu rodiča a dieťaťa:

Terapia vzťahu medzi rodičom a dieťaťom ponúka priestor na hlbšie preskúmanie nášho vzťahu s dieťaťom, ktorý momentálne nie je bezproblémový.

Do nášho vzťahu vstupujú rôzne faktory, ako sú konflikty, očakávania, vnútorný tlak a vplyv okolia či starších členov rodiny. Ako rodičia sa môžeme cítiť zmätení a neistí ohľadom toho, či konáme správne. Je dôležité uvedomiť si, že všetky vzťahy prechádzajú výzvami. Ak cítite, že sa váš vzťah s dieťaťom zhoršuje, prehlbuje sa medzi vami odstup a strácate radosť zo spoločne stráveného času, Terapia vzťahu rodiča a dieťaťa je ten správny a bezpečný priestor.

Terapia vzťahu medzi rodičom a dieťaťom otvára možnosti pre hľadanie ciest, ako váš vzťah uzdraviť, aby bol opäť taký blízky, ako predtým. Poskytuje nám možnosť zhodnotiť témy, ktoré nám bránia v opätovnom priblížení sa k sebe. V bezpečnom prostredí skupiny budeme mať príležitosť preskúmať rôzne možnosti, ako posilniť náš vzťah. Budeme sa stretávať 10 týždňov. Každý týždeň budeme spolu hodinu a pol, čo nám poskytne dostatok priestoru na intenzívnu prácu na našich vzťahoch s deťmi. Začíname vo štvrtok 18.1. o 17:00. Cena jedného stretnutia je 11€ na rodinu, celkovo za kurz 110€ . Teším sa na všetkých, ktorí sa k nám pridajú.

 

– skupiny sú určené pre rodičov s deťmi akejkoľvek vekovej kategórie,

– v priebehu jednotlivých skupín sa môžu striedať členovia rodiny – mama a dieťa, otec a dieťa, rodičia a dieťa / deti, 

– netreba si priniesť nič, všetky podklady ku skupinám dostanú účastníci na mieste pri každom stretnutí

– jedno strenutie si vedia rodičia s deťmi nahradiť vo vopred dohodnutom termíne v priestoroch Kto som – osobné a vzťahové poradenstvo a terapia na Koceľovej 17 v Bratislave

V utorok 12.3. Balance Dome  🐰🐇🐰

Rodinné veľkonočné fotenie sme pre pripravili spolu fotografkou Elenkou: e.k.photography_tt bude prebiehať od 9:15 do 17:00. 📸

Fotografka sa bude venovať približne 15 minúť, sledne dostanete upravených fotografií elektronickej forme. Ktoré to budú, si sami vyberiete.

Rezervácia je na konkrétny termín je zná. Pokiaľ sa nejakého vodu nebudete cť zúčastniť, pošlite za seba hradníkov.

🐣🐣🐣

upravených fotografií = 32 EUR

rodinka na 15 minúfotenia

Pozadie/scéna bude v bielej farbeozdobené kvietkami veľkonočmi vajíčkami, kulisy drevené kvetinové. Pekne vynikne biela, béžová, hnedá, zelená, oranžová, červená, žltá – teplé prírodné odtiene.

Za príplatok eur bude možné nechať si fotky aj vytlačiť (formá10×15 cm).