Emócie v materstve a ako ich zvládať

Ako zvládať svoje emócie?

 

Na tvojom mentálnom zdraví záleží. Preto ti prinášame 4-hodinový workshop, ktorý ti pomôže k emočnej rovnováhe.

Ahoj, som Veronika, psychologička a spánková koučka pre deti a dospelých.

Tento workshop som vytvorila pre každú mamu, ktorá je pripravená popasovať sa so svojimi emóciami a naučiť sa ich lepšie zvládať.

Koľkokrát si sa pristihla pri tom, že ťa vytáčalo takmer všetko, čo sa počas dňa stalo? Koľkokrát si nerozumela tomu, prečo si neustále nahnevaná alebo frustrovaná? Koľkokrát ťa do vývrtky dostal plač tvojho dieťatka? A koľkokrát si si tieto emócie vyčítala? Nedá sa to ani spočítať? Ak je tvoja odpoveď nepočetne krát, tak vitaj! Nie si sama a tento workshop ti pomôže zorientovať sa vo svojich emóciách a vyrovnať sa s nimi efektívnym spôsobom.

Vo svete plnom starostí, zodpovedností a neustáleho pohybu často zabúdame, že naše vlastné emócie majú rovnakú váhu a dôležitosť ako emócie ostatných. Zaslúžiš si čas a priestor na to, aby si sa zamyslela nad svojimi pocitmi a našla cestu k emocionálnej rovnováhe.

Možno si v minulosti pociťovala záplavu emócií, ktoré ťa zmietli a zanechali v zmätku. Naším cieľom je naučiť ťa spoznávať, akceptovať a zvládať tieto emócie s láskou a porozumením. Workshop ti ponúkne nástroje na sebareflexiu a sebaprijatie, čo je kľúčom k tvojej vlastnej emocionálnej pohode.

V rámci tohto 4-hodinového workshopu sa dozvieš:

  • Ako rozpoznávať svoje emócie a chápať ich korene.
  • Techniky dýchania a relaxácie na zmiernenie stresu a napätia.
  • Spôsoby, ako komunikovať a vyjadrovať svoje emócie zdravým spôsobom.
  • Ako si vytvoriť priestor pre seba a svoje potreby bez pocitu viny.
  • Stratégie na zlepšenie emocionálnej pohody celej rodiny.

 

Nepotláčaj svoje emócie. Daj im priestor, pretože aj ty máš právo na svoje vnútorné pocity. S týmto worshopom nejdeš na túto cestu sama. Spolu sa budeme učiť, rásť a objavovať krásu emocionálnej rovnováhy.

V cene workshopu sú zahrnuté aj edukačné materiály a zvukové nahrávky.

Workshop sa uskutoční pri minimálnom počte 5 prihlásených.

Prihlásiť sa môžete vyjadrením záujmu emailom na účet info@balancedom.sk

V utorok 12.3. Balance Dome  🐰🐇🐰

Rodinné veľkonočné fotenie sme pre pripravili spolu fotografkou Elenkou: e.k.photography_tt bude prebiehať od 9:15 do 17:00. 📸

Fotografka sa bude venovať približne 15 minúť, sledne dostanete upravených fotografií elektronickej forme. Ktoré to budú, si sami vyberiete.

Rezervácia je na konkrétny termín je zná. Pokiaľ sa nejakého vodu nebudete cť zúčastniť, pošlite za seba hradníkov.

🐣🐣🐣

upravených fotografií = 32 EUR

rodinka na 15 minúfotenia

Pozadie/scéna bude v bielej farbeozdobené kvietkami veľkonočmi vajíčkami, kulisy drevené kvetinové. Pekne vynikne biela, béžová, hnedá, zelená, oranžová, červená, žltá – teplé prírodné odtiene.

Za príplatok eur bude možné nechať si fotky aj vytlačiť (formá10×15 cm).