Bhumika Dance School

Bhumika Dance School je miestom, kde sa zameriavame na výučbu orientálnych tancov v rôznych štýloch a oslavujeme ženskosť prostredníctvom umeleckého vyjadrenia. Naša škola bola založená s vášňou pre tanec a túžbou podeliť sa o krásu a pôvab orientálnych tancov.

Bhumika Dance School predstavuje aj most k vzdialeným orientálnym kultúram a domorodým kmeňom. Je oslavou rozmanitosti. Výsledkom je často fantastická fúzia starobylého a moderného, ktorá nie jednému divákovi dokáže zatajiť dych a skrz tanečnú exkurziu preniesť do vzdialených orientálnych krajov.

Ponúkame širokú škálu kurzov, ktoré sú prispôsobené pre začiatočníkov aj pokročilých. Naše skúsené lektorky vás prevedú rôznymi štýlmi tanca, vrátane Tribal Fusion Belly Dance, FCBD Style Belly Dance, Klasický brušný tanec, Odissi – Klasický indický tanec, Bollywood Dance a dokonca aj Základmi klasického tanca a Mama Dance – tancovanie s bábätkami.

Každý kurz je navrhnutý tak, aby ste rozvíjali svoje tanečné schopnosti, užívali si nádherný pohyb tela a zažívali s nami na hodinách zábavu.

Veríme, že orientálny tanec nie je len o krokoch a pohyboch, ale je to cesta sebapoznania a spôsob ako demonštrovať ženskú energiu.

Facebook

Bhumika Dance School (@bhumikadanceschool) • Fotky a videá na Instagrame

Prihlasovanie:

KALENDÁR – Bhumika Dance School