Emócie v materstve a ako ich zvládať

Ako zvládať svoje emócie?

 

Na tvojom mentálnom zdraví záleží. Preto ti prinášame 4-týždňový program, ktorý ti pomôže k emočnej rovnováhe.

Ahoj, som Veronika, psychologička a spánková koučka pre deti a dospelých.

Tento program som vytvorila pre každú mamu, ktorá je pripravená popasovať sa so svojimi emóciami a naučiť sa ich lepšie zvládať.

Koľkokrát si sa pristihla pri tom, že ťa vytáčalo takmer všetko, čo sa počas dňa stalo? Koľkokrát si nerozumela tomu, prečo si neustále nahnevaná alebo frustrovaná? Koľkokrát ťa do vývrtky dostal plač tvojho dieťatka? A koľkokrát si si tieto emócie vyčítala? Nedá sa to ani spočítať? Ak je tvoja odpoveď nepočetne krát, tak vitaj! Nie si sama a tento program ti pomôže zorientovať sa vo svojich emóciách a vyrovnať sa s nimi efektívnym spôsobom.

Vo svete plnom starostí, zodpovedností a neustáleho pohybu často zabúdame, že naše vlastné emócie majú rovnakú váhu a dôležitosť ako emócie ostatných. Zaslúžiš si čas a priestor na to, aby si sa zamyslela nad svojimi pocitmi a našla cestu k emocionálnej rovnováhe.

Možno si v minulosti pociťovala záplavu emócií, ktoré ťa zmietli a zanechali v zmätku. Naším cieľom je naučiť ťa spoznávať, akceptovať a zvládať tieto emócie s láskou a porozumením. Program ti ponúkne nástroje na sebareflexiu a sebaprijatie, čo je kľúčom k tvojej vlastnej emocionálnej pohode.

V rámci tohto 4-týždňového programu sa dozvieš:

  • Ako rozpoznávať svoje emócie a chápať ich korene.
  • Techniky dýchania a relaxácie na zmiernenie stresu a napätia.
  • Spôsoby, ako komunikovať a vyjadrovať svoje emócie zdravým spôsobom.
  • Ako si vytvoriť priestor pre seba a svoje potreby bez pocitu viny.
  • Stratégie na zlepšenie emocionálnej pohody celej rodiny.

 

Nepotláčaj svoje emócie. Daj im priestor, pretože aj ty máš právo na svoje vnútorné pocity. S týmto programom nejdeš na túto cestu sama. Spolu sa budeme učiť, rásť a objavovať krásu emocionálnej rovnováhy.

V cene programu sú zahrnuté aj edukačné materiály a zvukové nahrávky.